Вантажоперевезення ЕКСТРА ЕКОНОМ

Содержание:

Вантажні транспортування замовляють індивідуальні замовники, організації, виробники. Ця робота потрібна в Україні. Дуже якісні вантажоперевезення організує наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ. {У нас|У нашій компанії|Тут|можливо замовити транспортування багажів будь-якого призначення, розмірів та обсягу. Наша фірма забезпечуємо відмінну якість робіт, оперативність та хороші розцінки.

Послуги нашої фірми

Ця транспортна компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ має великий досвід в ​​організації вантажних транспортувань. Ми забезпечуємо безпеку перевезених предметів, виробів, речей. Наш підприємство розташовується у Столиці, транспортування багажів виконується по столиці України, і звичайно в інші міста держави.

У цієї організації працюють досвідчені вантажники, шофери, перевізники. Це експерти, які мають значний практичний досвід у сфері транспортування вантажу. В автопарку є автотранспортні засоби різної вантажопідйомності. Дане допомагає оптимізувати витрати замовника. Перевезення вантажівздійснюється на вигідних умовах:

 • Оформити замовлення на муніципальні та міжміські транспортування вантажів можливо за цікавими цінами.
 • Застосовуються нові транспортні засоби з корисними кріпильними, такелажними механізмами.
 • На нашому сайті перевезення вантажів можна оформити замовлення на транспортування вантажів різного типу у відповідний час. Замовлення приймаються у режимі 24/7.
 • Крім шофера зі своїм вантажним авто у Києві у нашій компанії можливо оформити замовлення упаковку, компонування та демонтаж, розвантаження та підйом на поверх.
 • При здійсненні автоперевезення багажу застосовуємо особливий підхід. Підбирається оптимальний маршрут авто транспортування, логістика точно продумується.
 • Вартість послуги вантажоперевезення зафіксована, не |змінюється у протягом виконання замовлення.

В числі сайтів вантажоперевезень наш проект максимально прозоро змальовує функцію доставки, розцінки та параметри. Задумавши доставити вантаж з мінімальними витратами, наш диспетчер допоможе вибрати відповідний тип транспорту. Попутна перевезення знижує вартість вантажоперевезень.

Вантажне таксі

Наша фірма надає сервіс вантажного таксі на привабливих критеріях. Крім багажів, виробів автотранспортний засіб може провезти також клієнтів. Зазвичай близько з водієм є 2 вільні місця. Це дає можливість супроводжувати багаж. У нас можна замовити мотоевакуатор, автотранспорт для переїзду, зміну офісу і т. д. Послуги таксі для вантажних перевезень нашої команди характеризується поруч позитивних якостей:

 • Вантаж. таксі подається за вказаним адресою протягом 30 хв.
 • Супровід можливо для 2 пасажирів. Коли набрати бригаду вантажників, то для клієнта виділяється одне містечко.
 • Таксі перевезення вантажів може переміщати незначні вантажі, наприклад, одну пральну машину.
 • Коштує вантажне таксі у Києві недорого. Розрахунок вартості виробляється по протяжності, яке проїжджає автомобіль, а не за витраченим періодом.

Тут можна замовити на недороге вантажне таксі, мотоевакуатор в Києві та інших містах України. Ми перевеземо багаж та клієнтів з аеропорту або вокзалу, у період переїзду, товари з гіпермаркетів та будівельних магазинів, побутову техніку.

Переїзд

Щоб завезти речі на нове місце, потрібна складна організація транспортування . Наша організація має значний досвід у цій сфері. Наша фірма зробимо за доступною ціною офісний, промисловий, дачний, квартирний переїзд у Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі та інших мегаполісах України.

Наша фірма виконуємо переїзди під ключ за графіком 24/7. Наша компанія гарантує, що всі майно будуть професійно завантажені в транспорт. Під час вантажоперевезення майна у Києві та інших мегаполісах продумується маршрут. Це забезпечує швидку, безпечне транспортування. На нашому сайті є все важливе, щоб перевезти офіс, магазин, індустріальний об’єкт. можливо оформити замовлення на дачний або квартирний переїзд за повним циклом. Всі турботи, відповідальність за збереження речей, техніки бере на себе наше підприємство. Аналогічно можна замовити переїзд в інше місто.

Під час організації транспортування речей у Києві наша фірма використовує газелі з короткою та довгою базою, максі- та мінібуси . Також у нашій службі переїзду є вантажний автотранспорт Mercedes, MAN, Nissan, Tata.

Попутні вантажоперевезення по Україні

Попутні перевезення дозволяють поліпшити витрати клієнта. На нашому сайті можна оформити замовлення на вантажоперевезення по Україні до 2 тонн, вартість яких буде придатною для замовника. Транспорт, який транспортує речі, товари стане заїжджати попутно до декілька населених пунктів. Це серйозно знижує вартість послуги для клієнта.

У нас можливо зарезервувати вантажне таксі в Білу Церкву, Дніпро, Львів та інші населені пункти держави. Наша фірма відправимо будь-які типи продуктів, речі, цінні речі, за винятком небезпечних та заборонених. Ми організуємо вантажоперевезення в Одесу, Полтаву, Черкаси та інші області. Попутні перевезення можна оформити замовлення на для таких цінностей:

 • будматеріали;
 • обладнання;
 • металеві конструкції, вироби з сталі;
 • персональні предмети;
 • меблі, дзеркала, скло;
 • сейфи;
 • обладнання;
 • продовольство;
 • інше.

Перевезення вантажів у Львів, Київ, Рівне та інші міста виконуються дуже швидко. Ціна залежить від виду та величини багажу, віддаленості пункту прибуття, складності завдань з навантаження і розвантаження і т. д.

Автомобільні вантажоперевезення

Однією з популярних сервісних послуг у великих мегаполісах є авто транспортування. Логістика продумується з розрахунком вантажу, автотранспортної розв’язки, захищеності та деяких інших причин. По різному призначенню здійснюється швидка транспортування будівельного матеріалу, побутової техніки, предметів меблів та інших товарів.

Наприклад, можна зарезервувати доставку з Епіцентру або іншого гіпермаркету у зручний вам час. Не потрібно довго очекувати, щоб перевезти морозильник або пральну машину. В різний район міста придбання будуть доставлені у короткі строки часу. У нас також можливо зарезервувати транспортування негабаритних вантажів у Києві, Одесі, Львові і т. д. Ми здійснимо транспортування предметів меблів, організуємо перевезення особистих речей, сейфів, спорядження. Ціна залежить від наступних факторів:

 • вага та величина об’єкта;
 • період виконання заявки;
 • наявність спеціальних характеристик у товару (тендітний, що швидко псується, нестандартний тощо);
 • протяжність;
 • особисті вимоги споживача;
 • використання інших заходів щодо забезпечення цільності вантажу.

Рахунок моменту організації замовлення стартує з моменту приїзду транспортного засобу на об’єкт, де здійснюється завантаження. Фірма має величезний досвід вантажоперевезення тендітних, швидко псуються товарів, меблів, скляних та дзеркальних предметів. Ми даємо гарантію на, що майно будуть доставлені оперативно, без дефектів.

Міжнародні транспортування

Іноді перевезти особисті майно або купівлі треба за кордон України. У цьому випадку організовується міжнародне вантажоперевезення. Приготування передбачає грамотного планування маршруту, складання потрібних свідоцтв. У нашій компанії замовляють міжнародні транспортування в Польщу, інші країни Євросоюзу. Ми отримуємо заявки від індивідуальних та юридичних осіб.

При здійсненні міжнародних транспортувань до Німеччини, Італії, Чехії та в інші країни потрібно підготувати товарну фактуру. Співробітники фірми можуть добре упакувати речі, цінності. Всі об’єкти міцно фіксуються у кузові автотранспорту. Це забезпечує безпеку ТМЦ замовника. При виконання міжнародних транспортувань до Угорщини або іншої держави можна замовити наступні автомашини:

 • мінібус — тоннажність до 0,7 т (є 2 місця для пасажирів);
 • максібус — кузов об’ємом 10 м2 (для пасажирів виділено 2 місця);
 • фури для габаритних та негабаритних вантажів;
 • автомобілі Nissan, Mercedes, Tata, MAN.

Ціну міжнародних перевезень в Італію, Німеччину, Польщу та інші держави підрахує наш експерт по телефону. Менеджер враховує характеристики, кубатуру вантажу, специфіки маршруту та ряд інших умов.

Грузчики

При переїзді, виконанні перевезень різноманітних ТМЦ, персональних речей роблять замовлення на сервісні послуги вантажників. Співробітники нашої компанії мають значний досвід у виконанні таких робіт. Це допомагає виключити деяких помилок. Вантажник не тільки застосовує фізичну силу, а й розглядає точність захоплення, перевезення елементів. Зазвичай експертам потрібно використовувати підйомну апаратуру, пілотаж якої також вимагає належних навичок та знань.

У нашій організації можна зарезервувати послуги робітників з навантаження у Києві та інших містах України. У разі ми надішлемо на об’єкт складських робітників, вантажників, які правильно занурять і розвантажать габаритні, негабаритні багажі, вироби, професійно закріплять конструкції, інші матеріальні цінності у фургоні. Наші робітники з навантаження в Білій Церкві, Києві, Запоріжжі, Полтаві та інших містах організують такі роботи:

 • завантаження та розвантаження;
 • постановка меблів та оргтехніки по зонах;
 • паковка;
 • демонтаж та монтаж предметів меблів;
 • спуск та підйом без ліфта;
 • складські роботи.

У нашій компанії також можна оформити замовлення на такелажні послуги у Києві та інших населених пунктах. Ми здійснимо замовлення будь-який труднощі. У нас можливо зарезервувати послуги вантажників у Києві терміново або на певне час. Оплата розраховується погодинно.

До нас ЕКСТРА ЕКОНОМ досить часто звертаються замовники для оренди кадрів для транспортування квартири, офісу, доставки товарів, будматеріалів, вивезення будівельного буду та великогабаритного відходів. Всі наші співробітники мають хорошу підготовку, проходять належнінавчання. Це дозволяє нам вирішувати задачі різної складності.

Пакувальні матеріали

Перед перевезенням товарно-матеріальних цінностей та особистих предметів їх рекомендується упакувати. Це дуже знижує шанс їх псування. Плівки, картонна упаковка для вантажоперевезень запобігає поверхні від подряпин, сміття, пилу, впливу вологи та інших негативних моментів.

Важливо упаковувати різні частини або конструкцію цілком. Особисті майно при переїзді бажано упаковувати у картонні ящики для вантажоперевезень. Зсередини може враховуватися специфічний матеріал, зберігаючий товар та речі від різних впливів. При необхідності співробітники фірми упакують ТМЦ у відповідності з справжніми стандартами якості.

Наша фірма рекомендуємо обов’язково пакувати перед транспортуванням дивани, крісла, стільці та іншу предмети меблів, матраци, вироби з тканинною та суконною обивкою, побутову техніку і т. д. стане в нагоді універсальна тара. Якщо вантаж специфічний, наша фірма запропонуємо відповідні матеріали. У нашій компанії можливо оформити замовлення на упаковку в Києві таке:

 • Картон для вантажоперевезень. Це доступний за ціною, але міцний матеріал, той який випускається начебто куточків, коробок. Гофрокартон несприйнятливий до навантажень, надійний та багатофункціональний. Коробки з даного матеріалу можна ставити одну на іншу. Зазвичай в тари з гофрокартону укладають посуд, невеликі побутові речі та апаратуру, елементи екстер’єру, одяг, іграшки, книги і т.д.
 • Коробки з товстого гофрокартону або дерева використовують при транспортуванні неміцних цінностей, наприклад, речей з кераміки, фарфору, скла, кришталю, а також сприйнятливої до пульсацій обладнання. Дана упаковка прорахована на значні напруги.
 • Повітряно-бульбашкова плівка для вантажоперевезень. Вид матеріалу експлуатується для тендітних предметів, картин, дзеркал, порцеляни і т. д. Це додатково захищає ТМЦ від пошкоджень при перевезенні у ящиках або без них.
 • Стрейч-плівки для упаковки виробів. Використовується для захисту побутових приладів, предметів екстер’єру. Матеріал використовується для загортання кухонного посуду, техніки та інших предметів різного обсягу.

Ми надамо матеріали для пакетування незначних і великих технічних рішень, об’єктів. Наші співробітники допоможуть підібрати оптимальний спосіб.

Транспортування сміття

Після будівництва або ремонтних робіт залишається немало бруду. Це демонтована обробка та частини, використані упаковки від будматеріалів і т. д. Щоб дуже швидко прибрати майданчик, замовляйте у компанії транспортування сміття у Києві або інших мегаполісах України. Слід пам’ятати, що викидати дані відходи та сміття у звичні сміттєві контейнери не можна.

Наша компанія виконає вивіз будівельного сміття на приготовлений для даного полігон. У нашій компанії можна оформити разову роботу або оформити контракт на довготривалій основі. Ми не вивозимо домашні відходи, автомобільні шини. Наша фірма надаємо цікаву вартість вивезення будівельного сміття. Зателефонуйте до наших менеджерів, щоб задати проблеми, оформити замовлення.