Перевезення вантажів ЕКСТРА ЕКОНОМ

Содержание:

Вантажні перевезення замовляють індивідуальні замовники, компанії, виробники. Ця робота затребувана в Україні. Дуже якісні вантажоперевезення створить наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ. {У нас|У нашій компанії|Тут|можливо оформити замовлення на перевезення багажів різного призначення, габаритів та величини. Наша фірма даємо гарантію на високу якість робіт, результативність та хороші розцінки.

Наші послуги

Наша автотранспортна компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ має величезний досвід в ​​організації вантажних перевезень. Ми даємо гарантію на цілість перевезених предметів, товарів, речей. Наш підприємство перебуває у Столиці, транспортування багажів виконується по столиці України, а також в інші міста держави.

У нашій організації працюють професійні вантажники, водії, експедитори. Це спеціалісти, які мають величезний досвід у сфері перевезення вантажу. В автопарку є транспортні засоби різної потужності. Це дозволяє оптимізувати вкладення замовника. Перевезення товаріввиконується на вигідних ситуаціях:

 • Оформити замовлення на муніципальні та міжміські перевезення вантажів можна за недорогими тарифами.
 • Експлуатуються нові автотранспортні засоби з необхідними кріпильними, такелажними пристроями.
 • На нашому сайті вантажоперевезень можна купити перевезення товарів різного призначення у відповідний час. Заявки приймаються за графіком 24/7.
 • Крім водія з особистим вантажним авто у Києві тут можна замовити упаковку, компонування та демонтаж, розвантаження та підйом на поверх.
 • При здійсненні автоперевезення багажу застосовуємо персональний підхід. Підбирається кращий маршрут авто перевезення, логістика ґрунтовно продумується.
 • Вартість сервісу перевезення вантажів зафіксована, не |змінюється у процесі виконання замовлення.

В числі онлайн-проектів перевезення вантажів наш сайт гранично просто описує функцію транспортування, розцінки та параметри. Задумавши доставити вантаж з мінімальними витратами, наш диспетчер допоможе замовити відповідний тип автотранспорту. Попутна транспортування зменшує ціну перевезення вантажів.

Вантажне таксі

Наша компанія надає сервіс вантажного таксі на вигідних критеріях. Крім речей, виробів транспортний засіб може провезти аналогічно клієнтів. Зазвичай близько з водієм залишається 2 місця. Це допомагає супроводжувати багаж. У нашій компанії можливо замовити мотоевакуатор, автотранспорт для переїзду, зміну офісу і т. д. Таксі для вантажних транспортувань нашої команди характеризується поруч переваг:

 • Вантаж. таксі подається за вказаним місцем протягом 30 хв.
 • Супровід можливо для 2 клієнтів. У разі, якщо набрати бригаду вантажників, то для клієнта виділяється одне місце.
 • Таксі вантажоперевезення може транспортувати незначні вантажі, наприклад, одну пральну машину.
 • Коштує вантажне таксі у Києві за доступною ціною. Розрахунок ціни виконується по протяжності, що проїжджає машина, а не за витраченим періодом.

У нас можливо замовити на дешеве вантажне таксі, мотоевакуатор в Києві та інших містах України. Ми вам перевеземо майно та автопасажирів з аеродрому або вокзалу, протягом переїзду, обладнання з супермаркетів та будівельних магазинів, домашню техніку.

Переїзд

Доби завезти майно на нове місцезнаходження, потрібна складна організація переїзду . Наша компанія має значний досвід у цій сфері. Наша фірма здійснимо недорого офісний, промисловий, дачний, квартирний переїзд у Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі та інших містах України.

Ми виконуємо переїзди під ключ у режимі 24/7. Наше підприємство ручається, що всі майно будуть професійно завантажені в транспортний засіб. Під час вантажоперевезення цінностей у Києві та інших мегаполісах продумується шлях. Це гарантує швидку, безпечне транспортування. У нас є все важливе, для того, щоб транспортувати офіс, магазин, індустріальний об’єкт. Можна замовити заміський або квартирний переїзд під ключ. Всі турботи, відповідальність за безпеку цінностей, техніки бере на себе наша компанія. Також можна замовити переїзд в інше населений пункт.

Під час організації транспортування речей у Києві наша фірма застосовує газелі з короткою та довгою базою, максі- та мінібуси . Крім того у нашій службі транспортування є вантажний автотранспорт Mercedes, MAN, Nissan, Tata.

Попутні вантажоперевезення по Україні

Попутні транспортування забезпечують оптимізувати витрати клієнта. У нашій компанії можна оформити замовлення на перевезення вантажів по Україні до 2 тонн, ціна яких виявиться оптимальною для клієнта. Автотранспорт, який транспортує речі, товари стане заїжджати по дорозі до декілька мегаполісів. Це серйозно зменшує ціну послуги для замовника.

У нашій компанії можна зарезервувати вантажне таксі в Білу Церкву, Дніпро, Львів та інші міста держави. Наша фірма відправимо будь-які типи товарів, майно, цінності, за винятком небезпечних та нелегальних. Наші співробітники влаштуємо перевезення вантажів в Одесу, Полтаву, Черкаси та інші регіони. Попутні вантажоперевезення можна зарезервувати для таких цінностей:

 • будівельні матеріали;
 • техніка;
 • металеві конструкції, вироби з сталі;
 • особисті речі;
 • предмети меблів, дзеркала, скло;
 • сейфи;
 • оснащення;
 • продукти харчування;
 • інше.

Перевезення вантажів у Львів, Київ, Рівне та інші мегаполіси здійснюються дуже швидко. Ціна безпосередньо залежить від виду та обсягу багажу, розташованості місця призначення, складності процесів з завантаження і розвантаження і т. д.

Автомобільні перевезення

Однією з затребуваних послуг у великих мегаполісах стала автомобільні транспортування. Логістика продумується з розрахунком вантажу, транспортної розв’язки, захищеності та багатьох інших причин. По різному призначенню виконується швидка доставка будматеріалу, електроніки, предметів меблів та інших товарів.

Наприклад, можливо оформити замовлення на перевезення з Епіцентру або іншого супермаркету у комфортний вам час. Немає сенсу довго очекувати, щоб перевезти морозильник або пральну машину. В різний ділянку містечка придбання будуть завезені у короткі строки. У нас аналогічно можливо оформити перевезення нестандартних багажів у Києві, Одесі, Львові і т. д. Ми виконаємо доставку предметів меблів, влаштуємо перевезення особистих багажів, сейфів, спорядження. Ціна безпосередньо залежить від наступних факторів:

 • вага та розмір об’єкта;
 • період виконання заявки;
 • наявність спеціальних характеристик у вантажу (ніжний, що швидко псується, нестандартний тощо);
 • кілометраж;
 • індивідуальні прохання замовника;
 • застосування інших заходів щодо забезпечення цільності багажу.

Відлік часу виконання роботи стартує з часу прибуття автотранспортного засобу на об’єкт, де виконується завантаження. Ми маємо величезний практичний досвід перевезення неміцних, швидко псуються товарів, меблів, скляних та дзеркальних виробів. Ми гарантуємо, що багаж будуть привезені своєчасно, без дефектів.

Міжнародні вантажоперевезення

Іноді перемістити власні речі або товари потрібно за кордон України. У цьому випадку організовується міжнародне вантажоперевезення. Приготування передбачає грамотного планування маршруту, підготовки необхідних свідоцтв. У нас замовляють міжнародні перевезення в Польщу, інші держави Євросоюзу. Ми приймаємо заявки від приватних та юридичних осіб.

При організації міжнародних вантажоперевезень до Німеччини, Італії, Чехії та в інші держави необхідно підготувати товарну фактуру. Співробітники нашої компанії можуть правильно упакувати багаж, цінності. Всі елементи надійно фіксуються у фургоні транспорту. Це забезпечує безпеку цінностей споживача. Під час організації міжнародних транспортувань до Угорщини або іншої країни можна оформити замовлення такі автомашини:

 • мінібус — вантажопідйомність до 0,7 т (є 2 місця для пасажирів);
 • максібус — кузов об’ємом 10 м2 (для пасажирів виділено 2 місця);
 • фури для габаритних та негабаритних вантажів;
 • вантажні автомобілі Nissan, Mercedes, Tata, MAN.

Ціну міжнародних перевезень в Італію, Німеччину, Польщу та інші держави підрахує наш експерт по телефону. Менеджер передбачає параметри, кубатуру багажу, характеристики маршруту та ряд інших умов.

Грузчики

Під час переїзду, транспортуванні різних ТМЦ, персональних речей роблять замовлення на послуги вантажників. Наші співробітники мають значний практичний досвід у виконанні подібних робіт. Це дає можливість уникнути деяких промахів. Вантажник не тільки застосовує фізичну силу, а й оцінює правильність захоплення, перевезення об’єктів. Зазвичай спеціалістам доводиться застосовувати вантажопідйомну апаратуру, управління якої аналогічно вимагає відповідних здібностей та знань.

У нашій компанії можна замовити сервіс робітників з навантаження у Києві та інших мегаполісах України. При необхідності ми надішлемо на адресу складських робітників, вантажників, які добре занурять і розвантажать габаритні, негабаритні вантажі, вироби, ретельно закріплять установки, інші матеріальні цінності у фургоні. Наші вантажники в Білій Церкві, Києві, Запоріжжі, Полтаві та інших населених пунктах виконають наступні функції:

 • завантаження та розвантаження;
 • постановка предметів меблів та техніки по місцях;
 • упаковка;
 • розбір та збірка предметів меблів;
 • спуск та підняття без ліфта;
 • складські роботи.

У нас точно також можна зарезервувати навантажувально-розвантажувальні послуги у Києві та інших населених пунктах. Наша фірма здійснимо заявки будь-який складності. На нашому сайті можна замовити послуги вантажників у Києві відразу або на певне час. Оплата нараховується погодинно.

До нашої компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ досить часто звертаються замовники для найму фахівців для транспортування квартири, офісу, доставки товарів, будівельних матеріалів, вивезення будівельного буду та об’ємного відходів. Всі наші фахівці мають високу кваліфікацію, проходять відповіднінавчання. Це дозволяє нам вирішувати мети будь-якої складності.

Пакувальні матеріали

Перед перевезенням ТМЦ та особистих речей їх бажано упакувати. Це дуже знижує можливість їх псування. Плівки, картонна упаковка для перевезення вантажів оберігає поверхні від подряпин, сміття, забруднення, впливу вологи та інших негативних факторів.

Дуже важливо пакувати окремі компоненти або конструкцію повністю. Персональні предмети при переїзді бажано упаковувати у картонні коробки для перевезення вантажів. Зсередини може враховуватися специфічний компонент, закриває товар та майно від механічних впливів. При потреби співробітники нашої компанії запечатають ТМЦ у суворій відповідності з справжніми стандартами якості.

Наша фірма рекомендуємо безумовно пакувати перед транспортуванням дивани, крісла, стільці та іншу меблі, матраци, товари з тканинною та шкіряною драпіровкою, побутову техніку і т. д. стане в нагоді універсальна упаковка. Коли вантаж своєрідний, ми порекомендуємо відповідні матеріали. На нашому сайті можливо замовити упаковку в Києві наступне:

 • Картон для вантажоперевезень. Це дешевий, але міцний матеріал, який виготовляється на зразок куточків, коробок. Картон стійкий до навантажень, міцний та універсальний. Коробки з даного сировини можливо встановлювати одну на іншу. Як правило в тари з картону укладають посуд, дрібні побутові речі та апаратуру, елементи екстер’єру, одяг, іграшки, літературу і т.д.
 • Ящики з товстого гофрокартону або деревини застосовують при транспортуванні неміцних цінностей, як наприклад, речей з кераміки, фарфору, скла, кришталю, а також сприйнятливої до вібрацій обладнання. Така упаковка прорахована на значні напруги.
 • Повітряно-бульбашкова плівка для вантажоперевезень. Матеріал застосовується для неміцних предметів, картин, дзеркал, порцеляни і т. д. Це додатково захищає ТМЦ від пошкоджень при перевезенні у ящиках або за їх відсутності.
 • Стрейч-плівки для упаковки цінностей. Використовується для безпеки електроніки, елементів екстер’єру. Матеріал використовується для загортання кухонного посуду, техніки та інших речей різного обсягу.


Смотреть обязательно — полезные данные: грузоперевозки киев львов


Ми надамо матеріали для пакетування невеликих і великих технічних рішень, предметів. Всі наші консультанти допоможуть підібрати ідеальний варіант.

Вивіз сміття

Після побудови або ремонту залишається багато сміття та відходів. Це розбита обробка та конструкції, використані пакети від матеріалів і т. д. Для того, щоб дуже швидко прибрати об’єкт, замовте у нашій компанії вивіз будівельного сміття у Києві або інших населених пунктах України. Слід не забувати, що викидати дані відходи та сміття у звичні сміттєві контейнери не можна.

Наша компанія здійснить транспортування будівельного сміття на призначений для цього полігон. На нашому сайті можливо замовити разову послугу або оформити договір на постійній основі. Наша фірма не вивозимо побутові відходи, автомобільні покришки. Наша фірма пропонуємо цікаву вартість транспортування будівельного сміття. Зателефонуйте до наших працівників, щоб задати питання, оформити заявку.